| نام | Polaris hobit jammer3 |
|---|---|
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| فشرده سازی fpv | 300 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
| قدرت | ≤200 وات |
| محدوده | 2 کیلومتر |
| نام | Polaris Hobit P3s |
|---|---|
| باندهای تداخلی | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| روش حمل | قابل حمل |
| رنگ | مشکی |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| فشرده سازی fpv | قابل تنظیم از 300 مگاهرتز به 6.2 گیگاهرتز |
| قدرت | ≤200 وات |
| رتبه حفاظتی | IP65 |
| محدوده | 1.5 کیلومتر-3 کیلومتر |
| نام | دامنه هواپیمای بدون سرنشین دستی 1 کیلومتر می تواند هواپیماهای بدون سرنشین FPV را هدف قرار دهد |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 1 کیلومتر |
| حالت هشدارها | هشدارهای صوتی/تصویری |
| عمل | 30 درجه |
| زمان پاسخ | 3 ثانیه |
| نام | Jammer هواپیمای بدون سرنشین ثابت برای نصب مناسب برای کارهای میدانی آسان است |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر |
| سیستم خنک کننده | فن و سینک حرارتی |
| قابلیت تداخل | 900 مگاهرتز ، 433MHz ؛ 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز ؛ 5.2 گیگاهرتز |
| دمای عملیات | 20 درجه سانتیگراد -50 درجه سانتیگراد |
| نام | Polaris Hobit as-4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جهت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| نام | ثابت 6-10 باند FPV Drone Jammer با آشکارساز هواپیماهای بدون سرنشین و هشدار هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| تعداد آنتن | 6-10 (با توجه به نیاز مشتری) |
| منبع برق | 24 ولت 5 آمپر |
| مصرف برق | 300 وات |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| فشرده سازی fpv | قابل تنظیم از 300 مگاهرتز تا 6.2 گیگاهرتز |
| قدرت | ≤200 وات |
| رتبه حفاظتی | IP65 |
| محدوده | 1.5 کیلومتر - 3 کیلومتر |
| نام | Polaris hobit fs-2 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جهت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| وزن | 8.97 کیلوگرم |
| نام | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| ADS-B | آره |
| FPV | آره |
| نوع | آنالایزر طیف پهنای باند (ردیاب فرکانس رادیویی |