این سیستم تشخیص پیشرفته از آنتن های دریافتی تخصصی، تبدیل کننده های کم سر و صدا (LNB) ،و واحدهای پردازش سیگنال دیجیتال برای امکان اسکن جامع و کسب دقیق سیگنال های ماهواره ای هدفاز طریق استخراج ویژگی سیگنال پیچیده و شناسایی فرکانس بیکن، این سیستم به سرعت سیگنال های انتقال باند کو را هدف قرار می دهد و به طور مداوم حرکت ماهواره را ردیابی می کند.اطمینان از دریافت قابل اعتماد سیگنال.
| اختصار | نام کامل |
|---|---|
| XL-UP | ستاره-پيوند بالا |
| MTBF | میانگین زمان بین شکست ها |
| LNB | بلوک کم سر و صدا |
| CLI | رابط خط فرمان |
| ماژول | مشخصات |
|---|---|
| پردازنده | ARM Cortex-A53، 1.5Ghz |
| واحد محاسبات | FPGA RFSOC-67DR |
| رم | 2GB DDR4 |
| ROM | 64GB eMMC |
| صفحه نمایش | 3.2" LCD |
| بندر | RJ45، نوع C (PD شارژ سریع) |
| منبع برق | با باتری داخلی کار می کند، DC5521، TYPE-C PD پشتیبانی شده |
| آنتن | محدوده فرکانس: 9.84-15 گیگاهرتز، سود: 20 دی بی، ابعاد: 115 * 83 * 220 میلی متر |
| LNB | تبدیل فرکانس باند Ku به باند L، سود: >68 دبیل |
پشتیبانی از تشخیص موازی سیگنال های 8 باند؛
از اسکن و تشخیص آرایه آنتن پشتیبانی می کند.
از تشخیص پایانه های ماهواره ای در فاصله های طولانی در فاصله 10 کیلومتری پشتیبانی می کند.
از ضبط و پخش سیگنال های تشخیص داده شده در زمان واقعی پشتیبانی می کند؛ هنگامی که یک سیگنال تشخیص داده می شود، سیگنال های داده اصلی ضبط، پخش و ذخیره می شوند،با مدت زمان ضبط و پخش مداوم بیش از 1 ثانیه.
3دارای صفحه نمایش LCD 2 اینچی است که از کنترل تشخیص دستگاه و ضبط / پخش و نمایش اطلاعات تشخیص پشتیبانی می کند.
یکپارچه با تراشه پخش صوتی TTS، پشتیبانی از پخش صوتی انسان از نتایج تشخیص؛ پشتیبانی از پخش بی سیم از طریق اتصال هدفون بلوتوث
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.همهٔ بازبینیها