| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| رنگ | شاسی رنگ نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| بسامد | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده | تا 1 کیلومتر |
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی |
| رنگ | سفید نقره ای |
| نام | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| دامنه | 2-3 کیلومتر |
| وزن بسته بندی | 70 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 94cm*94cm*144cm |
| طیف تمرکز | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| زاویه | 360 درجه |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| حالت حمل | درست شد |
| میزان تشخیص | ≥99% |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| SIZE | 80mm*75mm*265mm |
| دامنه | 1 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |