| پهنای باند طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| کمترین ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| روش حمل | سوار بر وسیله نقلیه |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر |
| زاویه | 360 درجه |
| نام | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| زاویه | 360 درجه |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| نام | Polaris Hobit P5 Jammer |
|---|---|
| فشرده سازی fpv | 300MHz-6.2GHz (قابل تنظیم است |
| قدرت | ≤200 وات |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| درجه حفاظت | ≧ IP65 |
| نام | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| dBm | 45 |
|---|---|
| قدرت | ≤200 وات |
| نسبت J/C | 20:1 |
| محدوده | 1.5 کیلومتر |
| فشرده سازی fpv | 300MHz-6.2GHz (قابل تنظیم است |
| نام | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| پهنای باند طیف تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| مسیر پرواز | قابل ردیابی است |
| شناخت دقیق | 400 مدل پهپادهای مختلف |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| پهنای باند تشخیص | قابل تنظیم از 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| محدوده تشخیص | 360 درجه |
| ثبات | حق بیمه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≧ 99.9 ٪ |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
|---|---|
| مصرف برق | ≤30 وات |
| حفاظت بین المللی | IP55 |
| شعاع تداخل | 1-2 کیلومتر |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |