| فرکانس | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| راحت بودن | قابل حمل |
| رنگ | آلومینیوم نقره ای |
| نام | Polaris Hobit JR3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300 گیگاهرتز 6 گیگاهرتز |
| محدوده | 2 کیلومتر |
| عمر باتری | 1 ساعت |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| نام | 10 کیلومتر ثابت ردیاب سیگنال پهپاد FPV ثابت با عملکرد یافتن جهت و ضربه زدن به هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
| زمان پاسخ | <5S |
| حالت هشدار | حالت دوگانه صدا و لرزش |
| مسیریابی فاصله | 3-5 کیلومتر |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| رنگ | شاسی رنگ نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| نام | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| دامنه | 2-3 کیلومتر |
| وزن بسته بندی | 70 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 94cm*94cm*144cm |