| نام | Polaris Hobit قابل حمل -1 |
|---|---|
| محدوده | 2-3 کیلومتر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | زرد |
| مواد | پلاستیک |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| اندازه صفحه نمایش | 3.5 " |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| گروه باند تداخل | 900mgz ، 1.5 گیگاهرتز 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| محدوده تداخل | 1-2 کیلومتر |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | 3 کیلومتر |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه دفع | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| نام | ایستگاه هابیت Polaris-1 |
|---|---|
| محدوده | 10 کیلومتر |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| حالت تشخیص | منفعل |
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ظاهر | آلیاژ آلومینیوم |
| هراس | صدا+لرزش |
| اندازه | 81mm*78mm*262mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |