| بسامد | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده | تا 1 کیلومتر |
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی |
| رنگ | سفید نقره ای |
| نام | Polaris hobit jammer2 |
|---|---|
| روش حمل | درست شد |
| فشرده سازی fpv | 300MHz-6.2GHz (قابل تنظیم است |
| قدرت | ≤200 وات |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| طیف تمرکز | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| زاویه | 360 درجه |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| حالت حمل | درست شد |
| میزان تشخیص | ≥99% |
| نام | دستگاه ردیاب پهپاد دستی و دستگاه حیاط برای تجهیزات جنگی انفرادی |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| محدوده پارازیت | 1-1.5 کیلومتر |
| اندازه صفحه نمایش | 3.5 اینچ |
| گروه جمینگ | 2.4 گیگاهرتز 、 5.8GHz 、 5.2GHz 、 1.5GHz 、 433MHz 、 900MHz |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| زاویه | 360 درجه |
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| دمای کار | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| رنگ | مشکی |
| برند کشف | DJI ، Autel ، WiFi Drone و غیره |
| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| سیستم | پر آب در سیستم |
| پارازیت | گروه کامل پشتیبانی می شود |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| SIZE | 80mm*75mm*265mm |
| دامنه | 1 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |