| نام | Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| مدل شماره | هابیت v3 |
|---|---|
| کانال | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دریافت فرکانس | 300MHz-6.2GHz |
| نرخ انتقال | ≥20Kbps |
| ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| نام | Polaris Hobit P4 Pro |
|---|---|
| باند تشخیص | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| باند فرکانس تکان دهنده | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده | تشخیص: 1 کیلومتر / جرمینگ: 1.5 کیلوگرم |
| مواد | ماتال و پلاستیک |
| نام | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| دامنه | 2-3 کیلومتر |
| وزن بسته بندی | 70 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 94cm*94cm*144cm |
| شماره مدل | Hobit S1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| گروه فرکانس جامر | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHZ |
| ارتفاع تشخیص | 0-500 متر |
| نام | Polaris hobit as6 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| گروه FPV | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | قطر 400 ، ارتفاع 380 |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| محدوده جنجال | 3 کیلومتر |
| گروههای تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| گروههای تشخیص پهپاد | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| هواپیماهای بدون سرنشین مکس شناسایی شدند | 150 pcs |