| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| نام | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| باند فرکانس | 700MHz-6GHz |
| زنگ خطر. هشدار | با نور |
| باندهای جمینگ | 9 باند |
| مواد | ماتال |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| رنگ | شاسی رنگ نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| نام | Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| باند فرکانس تکان دهنده | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| مواد | ماتال و پلاستیک |
| اندازه | 300mm*260mm*140mm |
| نام | Polaris Hobit J2 |
|---|---|
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| عمر باتری | 1 ساعت |
| گروه جمینگ | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| باندهای تشخیص | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| فاصله تشخیص | ≥1 کیلومتر |
| دقت جهت یابی | ≤5 درجه |
| به طور همزمان تشخیص | 10 PCS |
| زمان کار | 6 ساعت |
| نام | Polaris hobit قابل حمل -2 |
|---|---|
| تشخیص زاویه | 360 درجه |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | سفارشی |
| دقت بالا | ≤5 درجه |
| دامنه تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| نوارهای فرکانس جامر | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.4GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| ارتفاع تشخیص | 0-500 متر |
| فاصله موقعیت یابی | 2-10 کیلومتر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |