| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
| قدرت سیستم | 220 V ± 10 ولت |
| دمای کار | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| رنگ | سفید |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| زاویه تشخیص | omni-kirectional بدون زاویه مرده |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | تا 3 کیلومتر |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| میزان تشخیص | ≧ 99.9 ٪ |
| نام | Polaris hobit aq2 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز -6 مگاهرتز |
| اندازه | 500*500*680mm |
| سطح حفاظت | IP65 |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
|---|---|
| مصرف برق | ≤30 وات |
| حفاظت بین المللی | IP55 |
| شعاع تداخل | 1-2 کیلومتر |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| گروه باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 2 کیلومتر |
| منبع برق | 220 ولت ± 10 ولت |
| حفاظت از نور | در دسترس |
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ظاهر | آلیاژ آلومینیوم |
| هراس | صدا+لرزش |
| اندازه | 81mm*78mm*262mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| نام | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| قابل تنظیم | در دسترس |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| اندازه | 440mm*300mm*200mm |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| پهنای باند تشخیص | 70MHz-6GHz |
| پهپادهای همزمان | 150 عدد |