| اندازه | 500*680*380mm |
|---|---|
| وزن | 25 کیلوگرم |
| قدرت | 200 وات |
| محدوده پارازیت | 1.5 کیلومتر |
| فشرده سازی fpv | 60MHz-6GHz (باند فرکانس قابل تنظیم |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | 3 کیلومتر |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه دفع | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| توان متوسط | 40 وات |
|---|---|
| حالت متمرکز | اتوماتیک / دستی |
| وزن | ≤ 8 کیلوگرم |
| اندازه | 352 میلی متر × 245 میلی متر × 275 میلی متر |
| پروتکل شبکه | IPv4 ، TCP/IP ، UDP و غیره |
| نام | ایستگاه هابیت Polaris-1 |
|---|---|
| محدوده | 10 کیلومتر |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| حالت تشخیص | منفعل |
| شماره شماره | Hobit S1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| کتابخانه مدل درون | ≥400 |
| گروه فرکانس جامر | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHZ |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| تشخیص باندها | 300MHz تا 6GHz |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| رنگ | رنگ بژ |
| وزن | ۹ کیلوگرم |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه 13 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | سفید |
| مواد | پلاستیک |
| وزن | 8 کیلوگرم |