| تشخیص باندها | 300MHz تا 6GHz |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| رنگ | رنگ بژ |
| وزن | ۹ کیلوگرم |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| SIZE | 80mm*75mm*265mm |
| دامنه | 1 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| گروه باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |
| نام | Polaris Hobit قابل حمل -1 |
|---|---|
| محدوده | 2-3 کیلومتر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | زرد |
| مواد | پلاستیک |
| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| سیستم | پر آب در سیستم |
| پارازیت | گروه کامل پشتیبانی می شود |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| گروه باند تداخل | 900mgz ، 1.5 گیگاهرتز 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| محدوده تداخل | 1-2 کیلومتر |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| فشرده سازی fpv | قابل تنظیم از 300 مگاهرتز به 6.2 گیگاهرتز |
| قدرت | ≤200 وات |
| dBm | 45 |
| نسبت J/C | 20:1 |