| فرکانس | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| راحت بودن | قابل حمل |
| رنگ | آلومینیوم نقره ای |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -11 |
|---|---|
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | زرد |
| پشتیبانی از حیله | آره |
| نام | Polaris Hobit JR3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300 گیگاهرتز 6 گیگاهرتز |
| محدوده | 2 کیلومتر |
| عمر باتری | 1 ساعت |
| وزن | 3 کیلوگرم |
| محدوده تشخیص | ≥ 3 کیلومتر (مربوط به محیط الکترومغناطیسی اطراف، قدرت انتقال پهپاد و غیره) |
|---|---|
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل برداشت |
| باند فرکانس تشخیص | 70 مگاهرتز ~ 6000 مگاهرتز (باند فرکانس تشخیص را می توان به صورت انعطاف پذیر پیکربندی کرد) |
| استقامت | 6 ساعت (باتری تک) |
| SIZE | 159 × 70 × 44 میلی متر |
| نام | 10 کیلومتر ثابت ردیاب سیگنال پهپاد FPV ثابت با عملکرد یافتن جهت و ضربه زدن به هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
| زمان پاسخ | <5S |
| حالت هشدار | حالت دوگانه صدا و لرزش |
| مسیریابی فاصله | 3-5 کیلومتر |
| شماره شماره | Hobit S1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| کتابخانه مدل درون | ≥400 |
| گروه فرکانس جامر | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHZ |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| مدل شماره | هابیت v3 |
|---|---|
| کانال | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دریافت فرکانس | 300MHz-6.2GHz |
| نرخ انتقال | ≥20Kbps |
| ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |