| گروه باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| اندازه | 81mm*75mm*265mm |
| رنگ | سفید |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| اندازه | 80mm*75mm*265mm |
| وزن | 530 گرم |
| رنگ | نقره ای-مشکی |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه 2 |
|---|---|
| تشخیص زاویه | 360 درجه |
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| رنگ | خاکستری/سفید |
| پارازیت | باند کامل |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | 3 کیلومتر |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه دفع | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ظاهر | آلیاژ آلومینیوم |
| هراس | صدا+لرزش |
| اندازه | 81mm*78mm*262mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| نام | ایستگاه هابیت Polaris-1 |
|---|---|
| محدوده | 10 کیلومتر |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | قابل سفارشی سازی |
| حالت تشخیص | منفعل |
| ماوایی | 8.5 کیلوگرم |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
| رتبه حفاظتی | IP65 |
| پشتیبانی هواپیما | مدل های پهپاد DJI |
| SDK | حمایت |