| باندهای تشخیص | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| فاصله تشخیص | ≥1 کیلومتر |
| دقت جهت یابی | ≤5 درجه |
| به طور همزمان تشخیص | 10 PCS |
| زمان کار | 6 ساعت |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| رنگ | شاسی رنگ نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| نام | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| دامنه | 2-3 کیلومتر |
| وزن بسته بندی | 70 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 94cm*94cm*144cm |
| باندهای تشخیص | 100 مگاهرتز - 8000 مگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 1 کیلومتر |
| دقت جهت یابی | ≤5 درجه |
| نوع را شناسایی کنید | OFDM |
| زمان کار | بیش از 4 ساعت |
| دامنه فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| سفارشی سازی | موجود |
| شعاع ردیاب | 1-10 کیلومتر |
| شماره شناسایی پهپادها | 150 قطعه پوند |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| نام | Polaris hobit jammer2 |
|---|---|
| روش حمل | درست شد |
| فشرده سازی fpv | 300MHz-6.2GHz (قابل تنظیم است |
| قدرت | ≤200 وات |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| حداکثر فاصله کار | ≥30 کیلومتر |
|---|---|
| حداکثر ارتفاع عملیاتی | ≥10 کیلومتر |
| عرض قطب افقی | 360 درجه |
| مجدداً | 1550-1670MHz/1110-1300MHz |
| پهنای پرتو عمودی | 5 ± 25 درجه |
| بسامد | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده | تا 1 کیلومتر |
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی |
| رنگ | سفید نقره ای |