| نام | قطبی هابیت ایستگاه -17 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تاخیر | ≤2S |
| FPV | آره |
| مواد | سپر پلاستیکی ، پایه فلزی |
| نام | Polaris hobit as6 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| گروه FPV | قابل سفارشی سازی است |
| اندازه | قطر 400 ، ارتفاع 380 |
| نام | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| وزن | 500 گرم |
| باندهای جمینگ | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.4GHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| اندازه | 501*678*380mm |
| رنگ | نقره |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| نام | Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| سنسور | آرایه آنتن جهت دارنده طیف پهنای باند |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP65 |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| تمرکز تشخیص | 433MHz ، 900MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| پهپادهای همزمان | ≥150 pcs |
| کمترین ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
| شماره مدل | Hobit S1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| گروه فرکانس جامر | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHZ |
| ارتفاع تشخیص | 0-500 متر |
| شماره مدل | Hobit SP1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فرکانس پارازیت | 800-900MHz ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| دامنه | 3 کیلومتر |