| فرکانس مربع هواپیمای بدون سرنشین | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز 5.2 گیگاهرتز و غیره |
|---|---|
| فرکانس تشخیص پهپاد | 300M-6.2GHz |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
| روش تشخیص | فرکانس رادیویی (RF) تشخیص پهپاد |
| تشخیص منفعل | حمایت |
| نام | Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| FPV | آره |
| اندازه | قطر 400 ، ارتفاع 380 |
| نام | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده تشخیص | 1-1.5 کیلومتر |
| مواد | فلز |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| نام | Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| باند فرکانس تکان دهنده | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| مواد | ماتال و پلاستیک |
| اندازه | 300mm*260mm*140mm |
| نام | Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| سنسور | آرایه آنتن جهت دارنده طیف پهنای باند |
| محدوده آشکارساز | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | 300GHz-6GHz |
| گروههای | 6bands ، می توان سفارشی کرد |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| موقعیت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| نام | Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| حالت حمل | دستگير |
| ابعاد | 80mm*75mm*265mm |
| نام | Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| محدوده | 5 کیلومتر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| مواد | پلاستیک |
| ماوایی | 8.5 کیلوگرم |
| دامنه تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| نوارهای فرکانس جامر | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.4GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| ارتفاع تشخیص | 0-500 متر |
| فاصله موقعیت یابی | 2-10 کیلومتر |
| شماره شماره | Hobit S4 |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70MHz-6GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |