| نام | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| سنسور | آنالایزر طیف |
| نام | Polaris Hobit P2 |
|---|---|
| باند فرکانس | 800 مگاهرتز ، 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| قدرت | 200 وات |
| محدوده | 2 کیلومتر |
| مواد | 50x30x40 سانتی متر |
| نام | Polaris Hobit P5 Jammer |
|---|---|
| فشرده سازی fpv | 300MHz-6.2GHz (قابل تنظیم است |
| قدرت | ≤200 وات |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| درجه حفاظت | ≧ IP65 |
| محدوده آشکارساز | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | 300GHz-6GHz |
| گروههای | 6bands ، می توان سفارشی کرد |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| موقعیت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| بسامد | 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان | 4 ساعت |
| محدوده | 1.5 کیلومتر |
| یافتن جهت گیری هواپیماهای بدون سرنشین | حمایت |
| روش های عملیاتی | کنترل صفحه لمسی |
| نام | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| باند فرکانس | 700MHz-6GHz |
| زنگ خطر. هشدار | با نور |
| باندهای جمینگ | 9 باند |
| مواد | ماتال |
| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| یافتن جهت گیری هواپیماهای بدون سرنشین | حمایت |
| سیستم | پر آب در سیستم |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| محدوده جنجال | 3 کیلومتر |
| گروههای تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| گروههای تشخیص پهپاد | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| هواپیماهای بدون سرنشین مکس شناسایی شدند | 150 pcs |