| نام | هابیت D13 |
|---|---|
| پهنای باند طیف تشخیص | سفارشی |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| محدوده را شناسایی کنید | Lightbridgel ، Lightbridge2 ، Ocusync ، WiFi و WiFi Protocols ، Zigbee و غیره |
| تشخیص زاویه | بدون شکاف در پوشش |
| بسامد | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| محدوده | تا 1 کیلومتر |
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی |
| رنگ | سفید نقره ای |
| باند فرکانس | 2.4G/5.8GHz |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 500m-15km |
| نرخ به روز رسانی داده ها | ≥60 |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
| منبع تغذیه | 5-36 ولت |
| نام | ثابت 6-10 باند FPV Drone Jammer با آشکارساز هواپیماهای بدون سرنشین و هشدار هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| تعداد آنتن | 6-10 (با توجه به نیاز مشتری) |
| منبع برق | 24 ولت 5 آمپر |
| مصرف برق | 300 وات |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| نام | ردیاب هواپیمای بدون سرنشین با قابلیت یافتن جهت دامنه 10 کیلومتر و 3 کیلومتر شش بخش جهت گیری جهت |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
| محدوده پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| جهت گیر کردن | 6 بخش |
| گروههای | 5725-5850MHz、2400-2500MHz٬5150-5250MHz٬860-928MHz٬428-435MHz٬1160-1280MHz٬1560-1620MHz |
| نام | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین دستی با عملکرد یافتن جهت می تواند هواپیماهای بدون سرنشین FPV را شناسای |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| اندازه صفحه نمایش | 3.5 اینچ |
| عمر باتری | ≥4 ساعت |
| زمان پاسخ | <5S |
| نام | ردیاب هواپیمای بدون سرنشین با فناوری نظارت بر طیف فرکانس می تواند از ورود به سیستم پشتیبانی کند |
|---|---|
| شعاع تشخیص | 5 کیلومتر |
| مواد آنتن | فایبرگلاس |
| حالت شبکه | LAN/WAN |
| رابط API | حمایت |
| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| یافتن جهت گیری هواپیماهای بدون سرنشین | حمایت |
| سیستم | پر آب در سیستم |
| نام | دستگاه ردیاب پهپاد دستی و دستگاه حیاط برای تجهیزات جنگی انفرادی |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| محدوده پارازیت | 1-1.5 کیلومتر |
| اندازه صفحه نمایش | 3.5 اینچ |
| گروه جمینگ | 2.4 گیگاهرتز 、 5.8GHz 、 5.2GHz 、 1.5GHz 、 433MHz 、 900MHz |