| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| نام | Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| تداخل دفاعی | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| محدوده | 3 کیلومتر |
| مواد | پلاستیک |
| نام | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| محدوده | 3 کیلومتر |
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| یافتن جهت گیری هواپیماهای بدون سرنشین | حمایت |
| سیستم | پر آب در سیستم |
| نام | ردیاب پهپاد با قابلیت یافتن جهت دامنه 10 کیلومتر برای تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین اصلی |
|---|---|
| شعاع تشخیص | 5 کیلومتر |
| هواپیماهای بدون سرنشین حداکثر تشخیص | PC120 pcs |
| حالت شبکه | LAN /WAN |
| فرکانس تشخیص | 300M-6GHz |
| نام | ردیاب سیگنال FPV قابل حمل با چمدان دامنه 3 کیلومتر با نوارهای باند کامل می تواند جهت پهپاد را بدست آ |
|---|---|
| باندهای تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| ردیابی qty | 20 هواپیمای بدون سرنشین |
| اندازه | 50mm * 420mm * 220mm |
| زمان کار | 4 ساعت |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| نام | Polaris hobit sp! |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| گروههای تشخیص پهپاد | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |
| دامنه فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| سفارشی سازی | موجود |
| شعاع ردیاب | 1-10 کیلومتر |
| شماره شناسایی پهپادها | 150 قطعه پوند |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |