| هدف اصلی | وسایل نقلیه کم ارتفاع |
|---|---|
| پروتکل ارتباطی | UDP |
| گروه رادار | 8 ~ 12 گیگاهرتز |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| ابعاد خارجی | 850 × 330 × 440 (میلی متر) |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≧ 99.9 ٪ |
| تداخل دفاعی | 2.4 گیگاهرتز 5.2 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 3.5" |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| شعاع تداخل | 1-2 کیلومتر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -11 |
|---|---|
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | زرد |
| پشتیبانی از حیله | آره |
| حالت متمرکز | اتوماتیک / دستی |
|---|---|
| منبع تغذیه و مصرف برق | قدرت متوسط : 40W/اوج قدرت 60W |
| اندازه | 352 میلی متر × 245 میلی متر × 275 میلی متر |
| وزن | ≤ 8 کیلوگرم |
| دمای کار | -20 ℃ ~ +60 |
| گروه باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |
| محدوده تشخیص | ≥ 3 کیلومتر (مربوط به محیط الکترومغناطیسی اطراف، قدرت انتقال پهپاد و غیره) |
|---|---|
| منبع تغذیه | باتری لیتیوم قابل برداشت |
| باند فرکانس تشخیص | 70 مگاهرتز ~ 6000 مگاهرتز (باند فرکانس تشخیص را می توان به صورت انعطاف پذیر پیکربندی کرد) |
| استقامت | 6 ساعت (باتری تک) |
| SIZE | 159 × 70 × 44 میلی متر |
| نام | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده تشخیص | 1-1.5 کیلومتر |
| مواد | فلز |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تکنولوژی | تشخیص باند فرکانس |
| وزن | 18 کیلوگرم |