| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| نام | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| زاویه | 360 درجه |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| نام | Polaris Hobit Station-12 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| رنگ | مشکی |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| مصرف برق | 80 وات |
| نام | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| نام | Polaris hobit n6r |
|---|---|
| حالت متمرکز | اتوماتیک / دستی |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| اندازه | 300mm*260mm*140mm |
| رنگ | سفید |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| شعاع تداخل | 1.5 کیلومتر |
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| پهنای باند تشخیص | قابل تنظیم از 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| محدوده تشخیص | 360 درجه |
| ثبات | حق بیمه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| گروه تداخل | 900MHz 、 1.5GHz 、 2.4GHz 、 5.85GHz |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| رنگ | تمام آلیاژ آلومینیوم |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز 1.5 گیگاهرتز 、 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| محدوده | ≤ 3 کیلومتر |
| رنگ | رزگلد |
| وضوح تصویر | 640*512 |
|---|---|
| حالت تصویر | رنگ ، b/w ، انتقال مه شکن نوری |
| فاصله تشخیص | 12 کیلومتر |
| فاصله تشخیص شب | ≥5 کیلومتر |
| محدوده افقی | 0 تا 360 درجه |