| نام | 10 کیلومتر ثابت ردیاب سیگنال پهپاد FPV ثابت با عملکرد یافتن جهت و ضربه زدن به هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
| زمان پاسخ | <5S |
| حالت هشدار | حالت دوگانه صدا و لرزش |
| مسیریابی فاصله | 3-5 کیلومتر |
| طیف تمرکز | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| زاویه | 360 درجه |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| حالت حمل | درست شد |
| میزان تشخیص | ≥99% |
| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فراوانی | 900 مگاهرتز، 1.2 گاهرتز، 1.5 گاهرتز، 2.4 گاهرتز، 5.2 گاهرتز، 5.8 گاهرتز |
| دامنه | 3 کیلومتر |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| شماره مدل | هابیت SP4 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فراوانی | 800-900MHz ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| دامنه | 3 کیلومتر |
| اندازه | 300mm*260mm*140mm |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| دامنه | 1 کیلومتر |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| تداخل دفاعی | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| نام | Polaris hobit as-1 |
|---|---|
| باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| مواد | پایه ماتل ، سپر پلاستیکی |
| رنگ | مشکی |
| اندازه | قطر 390mm، ارتفاع 400mm |
| تشخیص باندها | 300MHz تا 6GHz |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| رنگ | رنگ بژ |
| وزن | ۹ کیلوگرم |
| نام | Polaris Hobit قابل حمل -1 |
|---|---|
| محدوده | 2-3 کیلومتر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | زرد |
| مواد | پلاستیک |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| پهنای باند تشخیص | قابل تنظیم از 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| شعاع ردیاب | 1-10 کیلومتر |
| ثبات | حق بیمه |
| رنگ | طلایی |