| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| سیستم | پر آب در سیستم |
| پارازیت | گروه کامل پشتیبانی می شود |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| شماره مدل | Hobit SP1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فرکانس پارازیت | 800-900MHz ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| دامنه | 3 کیلومتر |
| باندهای تداخلی | 800 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| شعاع تداخل | 1-2 کیلومتر |
| حفاظت بین المللی | IP55 |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| فرکانس | ۷۰ مگاهرتز - ۶ گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 2 کیلومتر |
| منبع برق | 220 ولت ± 10 ولت |
| حفاظت در برابر صاعقه | در دسترس |
| دمای کار | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| نام | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| تداخل دفاعی | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| راحت بودن | اندازه سبک وزن |
| دستگير | در دسترس |
| رنگ | طلای سفید |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| سفارشی سازی | در دسترس |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر |
| رنگ | سبز |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز -6 مگاهرتز |
| اندازه | 500*500*680mm |
| سطح حفاظت | IP65 |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| تشخیص باندها | 300MHz تا 6GHz |
|---|---|
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| راحت بودن | قابل حمل |
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |