| محدوده آشکارساز | 10 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | باند های کامل FPV ، RF تشخیص 433MHz ، 858GHz ، 915GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz , DJI Drones ID , D |
| گروههای | 5725-5850MHz、2400-2500MHz٬5150-5250MHz٬860-928MHz٬428-435MHz٬1160-1280MHz٬1560-1620MHz |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| جهت گیر کردن | بخش 60 درجه / 1 |
| فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 3 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | با عملکرد RFD و هواپیماهای بدون سرنشین و عملکرد شناسه از راه دور پهپاد |
| به طور همزمان تشخیص | 20 عدد |
| زمان کار | 3-4 ساعت |
| نام | Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| محدوده | 5 کیلومتر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| مواد | پلاستیک |
| ماوایی | 8.5 کیلوگرم |
| نام | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| ADS-B | آره |
| FPV | آره |
| نوع | آنالایزر طیف پهنای باند (ردیاب فرکانس رادیویی |
| فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1-3 کیلومتر |
| موقعیت هواپیمای بدون سرنشین | شناسه هواپیمای بدون سرنشین و کارکرد شناسه از راه دور هواپیمای بدون سرنشین |
| اثبات | IP65 |
| زمان کار | 3-4 ساعت |
| نام | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| گروههای FPV | 300 مگاهرتز -6 گیگاهرتز آنالوگ آواز |
| نوع | آشکارساز فرکانس با 6 قطعه بخش |
| نام | Polaris Hobit as-4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جهت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| طیف foucs | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| میزان تشخیص | 99% |
| محدوده آشکارساز | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص frenquecy | 300GHZ-6GHz FPV ، 433MHz ، 858GHZ ، 915GHZ ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz , Drones ID از راه دور , Drone |
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر در 3 کیلومتری |
| گروههای | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz، می تواند س |
| جهت گیر کردن | بخش 60 درجه / 1 |
| مدل شماره | هابیت V2 |
|---|---|
| کانال | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دریافت فرکانس | 300MHz-6.2GHz |
| نرخ انتقال | ≥20Kbps |
| ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |