| نام | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | مشکی |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| باندهای تشخیص | 60 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| باندهای تشخیص اصلی | 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| سرعت هواپیمای بدون سرنشین تشخیص | 0.5m/s ~ 30m/s |
| دمای کار | -20℃~+55℃ |
| اندازه محصول | 160 × 160 × 420mm |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| باندهای تشخیص | 60 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| اندازه بسته بندی واحد | 500 × 500 × 700 میلی متر |
| سرعت هواپیمای بدون سرنشین تشخیص | 0.5m/s ~ 30m/s |
| موقعیت صدا | 0°~360° (آنتن همه جهته) |
| کتابخانه مدل را تشخیص دهید | 400+ |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -17 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تاخیر | ≤2S |
| FPV | آره |
| مواد | سپر پلاستیکی ، پایه فلزی |
| نام | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| وزن | 500 گرم |