| محدوده آشکارساز | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | 300GHz-6GHz |
| گروههای | 6bands ، می توان سفارشی کرد |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| موقعیت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| شعاع تشخیص | 10 کیلومتر |
|---|---|
| دامنه تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| کتابخانه مدل درون | ≥400 |
| نوارهای فرکانس جامر | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.4GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| شماره مدل | Hobit SP6 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فرکانس پارازیت | 800-900MHz ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| دامنه | 3 کیلومتر |
| شماره مدل | Hobit V1 |
|---|---|
| کانال | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دریافت فرکانس | 300MHz-6.2GHz |
| نرخ انتقال | ≥20Kbps |
| ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| فرکانس مربع هواپیمای بدون سرنشین | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز 5.2 گیگاهرتز و غیره |
|---|---|
| فرکانس تشخیص پهپاد | 300M-6.2GHz |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
| روش تشخیص | فرکانس رادیویی (RF) تشخیص پهپاد |
| تشخیص منفعل | حمایت |
| نام | Polaris Hobit S2 Plus |
|---|---|
| باندها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| رنگ | پلاتین |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| نام | Polaris hobit fs8 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| سنسور | آنالایزر طیف پهنای باند ؛ آرایه آنتن جهت دار ؛ گیرنده ADS-B |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -17 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | سفید |
| مواد | پلاستیک |
| اندازه | قطر 390mm، ارتفاع 400mm |