| نام | 2.4G 5.8G 5.2GHz BAND BAND HANDHELD DRONE DRONE به سرعت اطلاعات هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی کن |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| حالت هشدارها | هشدارهای صوتی/تصویری |
| عمل | 360 درجه |
| مواد | آلیاژ تیتانیوم |
| محدوده تشخیص | 3-5 کیلومتر |
|---|---|
| موقعیت هواپیماهای بدون سرنشین | آره |
| پشتیبانی جامر | آره |
| محدوده پارازیت | سفارشی |
| فرکانس تشخیص | 300MHz-6.2GHz FPV ، 433MHz ، 858GHZ ، 915GHZ ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHZ |
| نام | آشکارساز پهپاد قابل حمل بالا سیگنال های هواپیماهای بدون سرنشین Fpv را تشخیص می دهد و با طراحی کاربرپ |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 3-10 کیلومتر |
| اندازه صفحه نمایش | 7.5 اینچ |
| تشخیص باند فرکانس | 300M-6GHz |
| عمر باتری | ≥6 ساعت |
| نام | ماژول های دفع هواپیمای بدون سرنشین DIN DIL DIL با سرعت بالا می توانند در سیستم ادغام شوند |
|---|---|
| وزن | 3 کیلوگرم |
| مسیر پرواز هواپیمای بدون سرنشین | حمایت |
| محدوده شناسایی | 5 کیلومتر |
| تشخیص زاویه | 360 درجه |
| نام | ردیاب هواپیماهای بدون سرنشین با تشخیص 360 درجه با فناوری تشخیص غیرفعال |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 10 کیلومتر |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| حالت شبکه | LAN /WAN |
| رابط API | حمایت |
| نام | چراغ آشکارساز ضد پهپاد قابل حمل 70MHz-6000MHz که برای یافتن مسیر Uav Fpv و عملکرد موقعیت پهپاد DJI ط |
|---|---|
| محتوای اطلاعات | داده |
| سطح حفاظت | IP65 |
| مصرف برق | ≤100w |
| تعداد تشخیص (به طور همزمان) | ≥40 پهپاد |
| نام | ردیاب هواپیمای بدون سرنشین ثابت با عملکرد 24/7 ، یافتن جهت با دقت بالا ≤3 درجه و محافظت از IP66 |
|---|---|
| موقعیت صدا | 0°~360° (آنتن همه جهته) |
| موقعیت زمان تازه سازی | ≤30s |
| پردازنده گرافیکی | انویدیا 384 هسته ای |
| شماره تشخیص پهپاد | 150 قطعه پوند |
| نام | Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| گروه FPV | سیگنال آنالوگ 300MHz-6.2GHz از هواپیماهای بدون سرنشین FPV |
| رنگ | سیاه سفید |
| وزن | پایه ماتل و سپر پلاستیکی |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -10 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| اندازه | قطر 400 میلی متر ، ارتفاع 410 میلی متر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| اندازه | 50mm * 420mm * 220mm |
|---|---|
| فرکانس تشخیص | تمرکز روی 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (با توجه به محیط های مختلف و مدل های هواپیما تفاوت های خاصی وجود خواهد داشت) |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | با شناسه پهپاد و عملکرد شناسه از راه دور هواپیمای بدون سرنشین |
| زمان کار | تقریباً 4 ساعت (باتری قابل تعویض و منبع تغذیه خارجی در دسترس است) |