| نام | Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| حالت حمل | دستگير |
| ابعاد | 80mm*75mm*265mm |
| نام | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| مواد | ماتال |
| نام | Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| FPV | آره |
| اندازه | قطر 400 ، ارتفاع 380 |
| نام | Polaris Hobit Rs1 |
|---|---|
| باندها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| رنگ | سبز نظامی |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| محدوده آشکارساز | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | 300GHz-6GHz |
| گروههای | 6bands ، می توان سفارشی کرد |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| موقعیت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| مدل شماره | هابیت V4 |
|---|---|
| کانال | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دریافت فرکانس | 300MHz-6.2GHz |
| نرخ انتقال | ≥20Kbps |
| ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| نام | ردیاب پهپاد با قابلیت یافتن جهت دامنه 10 کیلومتر برای تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین اصلی |
|---|---|
| کل مصرف برق | کمتر از 35W |
| محدوده فرکانس | 70 مگاهرتز تا 6.2 گیگاهرتز |
| اندازه هاست اصلی | 170mm×85mm×55mm (L*W*T) |
| شعاع تشخیص | 2000 متر |
| باندهای تداخلی | 800 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| صفحه نمایش | 3.5 اینچ |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| اندازه | 300 × 260 × 140 میلی متر |
| شعاع تداخل | 1.5 کیلومتر |
| نام | Polaris hobit fs-2 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جهت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| وزن | 8.97 کیلوگرم |
| نام | Polaris hobit a5s |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
| رنگ | سفید |
| وزن | 530 گرم |