| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| تمرکز تشخیص | 433MHz ، 900MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| پهپادهای همزمان | ≥150 pcs |
| کمترین ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| اندازه | شعاع 17 سانتی متر ، ارتفاع 34 سانتی متر |
| سطح حفاظت | IP65 |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| نام | Polaris Hobit S2 Plus |
|---|---|
| باندها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| رنگ | پلاتین |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| نام | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| پهنای باند طیف تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| مسیر پرواز | قابل ردیابی است |
| شناخت دقیق | 400 مدل پهپادهای مختلف |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز-6 گیگاهرتز (گزینه های قابل تنظیم: FPV ، ADS-B) |
| اندازه | 81mm × 75mm × 265mm |
| وزن | 530 گرم |
| مدل های پهپاد قابل شناسایی | ≥400 مدل (از جمله سری کامل DJI و مارک های اصلی) |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| اندازه | 80mm*75mm*265mm |
| دامنه | 1 کیلومتر |
| رنگ | سیاه پوست |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره. |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| بسامد | 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان | 4 ساعت |
| محدوده | 1.5 کیلومتر |
| یافتن جهت گیری هواپیماهای بدون سرنشین | حمایت |
| روش های عملیاتی | کنترل صفحه لمسی |
| فرکانس ها | 2.4GHz / 5.8GHz |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| وزن | 0.53 کیلوگرم |
| اندازه | 81mm × 75mm × 265mm |
| صفحه نمایش | 3.5 " |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |