| شماره مدل | Hobit S1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| کتابخانه مدل درون | ≥400 |
| گروه فرکانس جامر | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHZ |
| نام | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | مشکی |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| شماره شماره | Hobit S4 |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70MHz-6GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | 10 کیلومتر |
| محدوده تشخیص | 10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| فرکانس پارازیت | 433MHz ، 800-900MHz ، 1.2GHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.1-5.2GHz ، 5.8GHz |
| پهپادهای همزمان | ≥150 pcs |
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ظاهر | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه | 80mm*75mm*263mm |
| هراس | صدا و لرزش |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| نام | Polaris hobit n2s |
|---|---|
| باندهای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
| صفحه نمایش | 3.5" |
| رنگ | طلا |
| اندازه | 81mm × 75mm × 265mm |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -17 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز (گزینه های قابل تنظیم: 300 مگاهرتز - سیگنال آنالوگ 6.2 گیگاهرتز برای FPV) |
| بدون سرنشین FPV | قابل تنظیم |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| مدل های پهپاد قابل شناسایی | ≥400 مدل (از جمله سری کامل DJI و مارک های اصلی) |
| نام | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| FPV | آره |
| ADS-B | آره |
| سنسور | آنالایزر طیف |
| نام | Polaris Hobit E1 |
|---|---|
| رنگ | مایل به زرد |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| شخصی سازی | با استفاده از گروههای FPV 1GHz -1.4GHz و 5.1GHz - 5.9GHz می توان سفارشی سازی کرد |
| درجه حفاظت | IP 65 |