| نام | Polaris hobit fs-2 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جهت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| وزن | 8.97 کیلوگرم |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -17 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | سفید |
| مواد | پلاستیک |
| اندازه | قطر 390mm، ارتفاع 400mm |
| نام | Polaris Hobit as-4 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| شناسه هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| جهت هواپیمای بدون سرنشین | آره |
| نام | Polaris hobit sp1 |
|---|---|
| باند فرکانس | 6 کانال ، Upports GPS ، BDS ، Glonass ، Galileo BDS B1i 、 GPS L1 C/A 、 GPS L2 、 GPS L5 、 GLONASS L1 |
| محدوده | تا 3 کیلومتر |
| مواد | پلاستیک |
| مصرف برق | 20 وات |
| نام | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| فرکانس | 900 مگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز (GNSS) |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| ظرفیت باتری | 201 |
| حفاظت در برابر صاعقه | در دسترس |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه 2 |
|---|---|
| تشخیص زاویه | 360 درجه |
| محدوده پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| رنگ | خاکستری |
| نام | Polaris Hobit Rs1 |
|---|---|
| باندها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| رنگ | سبز نظامی |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| نام | Polaris Hobit Rs1 |
|---|---|
| باندها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| رنگ | سبز نظامی |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| پهنای باند طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| کمترین ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| روش حمل | سوار بر وسیله نقلیه |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر |
| زاویه | 360 درجه |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |