| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| اندازه | شعاع 17 سانتی متر ، ارتفاع 34 سانتی متر |
| سطح حفاظت | IP65 |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| فرکانس | ۷۰ مگاهرتز - ۶ گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 2 کیلومتر |
| منبع برق | 220 ولت ± 10 ولت |
| حفاظت در برابر صاعقه | در دسترس |
| دمای کار | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| نام | Polaris hobit as-1 |
|---|---|
| باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| مواد | پایه ماتل ، سپر پلاستیکی |
| رنگ | مشکی |
| اندازه | قطر 390mm، ارتفاع 400mm |
| نام | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز-6 گیگاهرتز (گزینه های قابل تنظیم: FPV ، ADS-B) |
| اندازه | 81mm × 75mm × 265mm |
| وزن | 530 گرم |
| مدل های پهپاد قابل شناسایی | ≥400 مدل (از جمله سری کامل DJI و مارک های اصلی) |
| نام | Polaris hobit a5s |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
| رنگ | سفید |
| وزن | 530 گرم |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| نام | Polaris hobit d5 pro |
|---|---|
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 1.5 کیلومتر |
| رنگ | سبز |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره. |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 18 کیلوگرم |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| دامنه تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| منبع تغذیه | 100V-240V |
| نام | Polaris hobit aq2 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |