| باندهای جمینگ | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.4GHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 1.5 کیلومتر |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| اندازه | 501*678*380mm |
| رنگ | سفید |
| نام | Polaris Hobit S2 Plus |
|---|---|
| باندها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| رنگ | پلاتین |
| حالت منبع تغذیه | 220 V ± 10 ولت |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز -6 مگاهرتز |
| اندازه | 500*500*680mm |
| سطح حفاظت | IP65 |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| تشخیص باندها | 300MHz تا 6GHz |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| رنگ | رنگ بژ |
| وزن | ۹ کیلوگرم |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| اندازه | 80mm*75mm*265mm |
| وزن | 530 گرم |
| رنگ | سیاه پوست |
| باندهای تداخلی | 800 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| صفحه نمایش | 3.5 اینچ |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| اندازه | 300 × 260 × 140 میلی متر |
| شعاع تداخل | 1.5 کیلومتر |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر |
| قابل تنظیم | در دسترس |
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| منبع برق | 220 ولت ± 10 ولت |
| محدوده پارازیت | 1-2 کیلومتر |
|---|---|
| تعداد کانال ها | 6 |
| نوع آنتن | جهت دار |
| دمای کار | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| روش کنترل | صفحه لمسی |
| فرکانس های تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| فرکانس های تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| فرکانس های جامر | 900 مگاهرتز، 1.2 گاهرتز، 1.5 گاهرتز، 2.4 گاهرتز، 5.2 گاهرتز، 5.8 گاهرتز |
| دامنه | 1.5 کیلومتر |
| دامنه تشخیص | 2 کیلومتر |
| نام | Polaris Hobit J9 |
|---|---|
| قابلیت تداخل | 900 مگاهرتز ، 433MHz ؛ 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز ؛ 5.2 گیگاهرتز |
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر |
| سیستم خنک کننده | فن و سینک حرارتی |
| دمای عملیات | - 20 درجه سانتیگراد تا + 50 درجه سانتیگراد |