| باند فرکانس اسپوفر | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| حداکثر قدرت انتقال اسپوفر GPS | ≥ 10dBm |
| محدوده اسپوفر جی پی اس | ≥ 3 کیلومتر |
| جیپیاس spoofer محدوده تنظیم قدرت | 80 دسی بل |
| زمان شروع به کار | 40s |
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تکنولوژی | تشخیص باند فرکانس |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
|---|---|
| مصرف برق | ≤30 وات |
| حفاظت بین المللی | IP55 |
| شعاع تداخل | 1-2 کیلومتر |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فرکانس ها | 2.4GHz / 5.8GHz |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| وزن | 0.53 کیلوگرم |
| اندازه | 81mm × 75mm × 265mm |
| صفحه نمایش | 3.5 " |
| نام | Polaris Hobit W1 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| نام | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| ظاهر | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه | 80mm*75mm*263mm |
| هراس | صدا و لرزش |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| نام | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| تداخل دفاعی | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| راحت بودن | اندازه سبک وزن |
| دستگير | در دسترس |
| رنگ | طلای سفید |
| نام | Polaris hobit قابل حمل -2 |
|---|---|
| تشخیص زاویه | 360 درجه |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| رنگ | سفارشی |
| دقت بالا | ≤5 درجه |