| باند فرکانس اسپوفر | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| حداکثر قدرت انتقال اسپوفر GPS | ≥ 10dBm |
| محدوده اسپوفر جی پی اس | ≥ 5 کیلومتر |
| جیپیاس spoofer محدوده تنظیم قدرت | 80 دسی بل |
| زمان شروع به کار | 40s |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| نام | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| زاویه | 360 درجه |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| نام | Polaris Hobit Station-12 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| رنگ | مشکی |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| مصرف برق | 80 وات |
| فرکانس ها | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| عمر باتری | تا 4 ساعت |
| اندازه | 80mm*75mm*265mm |
| دامنه | 1 کیلومتر |
| رنگ | سیاه پوست |
| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| قدرت مزاحمت | قابل تنظیم |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 2 کیلومتر |
| منبع برق | 220 ولت ± 10 ولت |
| حفاظت از نور | در دسترس |
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| باند فرکانس اسپوفر | 1500MHz-1600MHz |
|---|---|
| حداکثر قدرت انتقال اسپوفر GPS | ≥ 10dBm |
| محدوده اسپوفر جی پی اس | ≥ 5 کیلومتر |
| جیپیاس spoofer محدوده تنظیم قدرت | 80 دسی بل |
| زمان شروع به کار | 40s |
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تکنولوژی | تشخیص باند فرکانس |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| گروههای فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |