| نام | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| پهنای باند طیف تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| مسیر پرواز | قابل ردیابی است |
| شناخت دقیق | 400 مدل پهپادهای مختلف |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| شعاع تداخل | 1.5 کیلومتر |
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| نام | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | مشکی |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| پهنای باند تشخیص | قابل تنظیم از 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| محدوده تشخیص | 360 درجه |
| ثبات | حق بیمه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| محدوده شناسایی | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز -6 مگاهرتز |
| اندازه | 500*500*680mm |
| سطح حفاظت | IP65 |
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 2 کیلومتر |
| منبع برق | 220 ولت ± 10 ولت |
| حفاظت از نور | در دسترس |
| دمای کار | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| نام | Polaris Hobit M2 |
|---|---|
| باند عملیاتی | 4G و 5G |
| زمان راه اندازی | 40s ؛ |
| حجم تجهیزات | 242mm*190mm*66mm |
| محدوده تشخیص | 300 متر |
| دمای کاری | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| اندازه بسته بندی تکی | 306 میلی متر × 206 میلی متر × 137 میلی متر |
| فاصله تشخیص شب | ≥5 کیلومتر |
| باندهای تشخیص | 9.84-15 گیگاهرتز |
| در حال کار کردن | 24*7 ساعت کار مداوم. |