| تشخیص باندها | 300MHz تا 6GHz |
|---|---|
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| راحت بودن | قابل حمل |
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| پهنای باند تشخیص | قابل تنظیم از 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| شعاع ردیاب | 1-10 کیلومتر |
| ثبات | حق بیمه |
| رنگ | طلایی |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
|---|---|
| زمان تحویل | در روز 7 -14 کار |
| شرایط پرداخت | T/T ، PayPal و غیره |
| قابلیت ارائه | 50 PCS/ماه |
| محل منبع | شنژن، چین |
| گروه باند فرکانس | 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| طراحی محصول | قابل حمل |
| محدوده شناسایی | 3 کیلومتر |
| وزن | 530 گرم |
| سطح حفاظت | IP55 |
| نام | Polaris Hobit P1s |
|---|---|
| باندهای تداخلی | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| رنگ | همه نقره آلومینیوم |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| نام | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| رنگ | مشکی |
| مواد | ماتل و پلاستیک |
| نام | Polaris Hobit FJ-02 |
|---|---|
| باند فرکانس | 700MHz-6GHz |
| زاویه | 360 درجه |
| باندهای جمینگ | 9 باند |
| مواد | ماتال |
| دمای کاری | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| اندازه بسته بندی تکی | 306 میلی متر × 206 میلی متر × 137 میلی متر |
| فاصله تشخیص شب | ≥5 کیلومتر |
| باندهای تشخیص | 9.84-15 گیگاهرتز |
| در حال کار کردن | 24*7 ساعت کار مداوم. |
| شرایط عملیاتی | IMSI |
|---|---|
| باند عملیاتی | 4G و 5G |
| شبکه های قابل اجرا | 4G ، 5G-NSA ، 5G-SA |
| حجم تجهیزات | 242mm*190mm*66mm |
| محدوده تشخیص | تا 300 متر |
| تداخل دفاعی | 2.4 گیگاهرتز 5.2 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 3.5" |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| شعاع تداخل | 1-2 کیلومتر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |