| پهنای باند تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
| قدرت سیستم | 220 V ± 10 ولت |
| دمای کار | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| رنگ | سفید |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| زاویه تشخیص | omni-kirectional بدون زاویه مرده |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | تا 3 کیلومتر |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| میزان تشخیص | ≧ 99.9 ٪ |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
|---|---|
| مصرف برق | ≤30 وات |
| راحت بودن | قابل حمل |
| گروه باند تداخل | 900mgz ، 1.5 گیگاهرتز 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده تداخل | 1-2 کیلومتر |
| نام | Polaris Hobit P3s |
|---|---|
| باندهای تداخلی | 900MHz/1.5GHz/2.4GHz/5.8GHz |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| روش حمل | قابل حمل |
| رنگ | مشکی |
| باند فرکانس تشخیص | باند ایکس |
|---|---|
| محدوده تشخیص | ≥ 3 کیلومتر (هدف معمولی: DJI Phantom 4، RCS=0.01 متر مربع) |
| حداقل سرعت قابل تشخیص | 1 متر بر ثانیه |
| منطقه کور برد کوتاه | ≤ 150 متر |
| پوشش تشخیص | ارتفاع: 0 تا 50 درجه |
| محدوده تشخیص | 10-15 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | باندهای X |
| پوشش تشخیص | 360 درجه |
| ظرفیت هدف | ≥500 واحد |
| وزن | ≤40 کیلوگرم |
| میانگین مصرف برق | ≤220 W |
|---|---|
| گروه رادار | 8 ~ 12 گیگاهرتز |
| پروتکل ارتباطی | UDP |
| منبع برق | AC220V/50HZ |
| رابط داده | پورت شبکه گیگابیت |
| پهنای باند تشخیص | 433MHz 、 900MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
|---|---|
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | در دسترس |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≧ 99.9 ٪ |
| نام | هابیت D13 |
|---|---|
| پهنای باند طیف تشخیص | سفارشی |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| محدوده را شناسایی کنید | Lightbridgel ، Lightbridge2 ، Ocusync ، WiFi و WiFi Protocols ، Zigbee و غیره |
| تشخیص زاویه | بدون شکاف در پوشش |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز 1.5 گیگاهرتز 、 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| محدوده | ≤ 3 کیلومتر |
| رنگ | رزگلد |