| نام | Polaris hobit n6r |
|---|---|
| حالت متمرکز | اتوماتیک / دستی |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| اندازه | 300mm*260mm*140mm |
| رنگ | سفید |
| بسامد جامد | 433MHz ، 900MHz ، 1.2Hz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| فشرده سازی fpv | قابل تنظیم از 300 مگاهرتز به 6.2 گیگاهرتز |
| قدرت | ≤200 وات |
| رتبه حفاظتی | IP65 |
| محدوده | 1.5 کیلومتر-3 کیلومتر |
| وضوح تصویر | 640*512 |
|---|---|
| حالت تصویر | رنگ ، b/w ، انتقال مه شکن نوری |
| فاصله تشخیص | 12 کیلومتر |
| فاصله تشخیص شب | ≥5 کیلومتر |
| محدوده افقی | 0 تا 360 درجه |
| هدف اصلی | وسایل نقلیه کم ارتفاع |
|---|---|
| پروتکل ارتباطی | UDP |
| گروه رادار | 8 ~ 12 گیگاهرتز |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| ابعاد خارجی | 850 × 330 × 440 (میلی متر) |
| گروه تداخل | 900MHz 、 1.5GHz 、 2.4GHz 、 5.85GHz |
|---|---|
| راحت بودن | قابل حمل |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| رنگ | تمام آلیاژ آلومینیوم |
| نام | Polaris Hobit SQ1 |
|---|---|
| گروه باند تشخیص | 433MHz 、 900MGz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | در فاصله 3 کیلومتری |
| سفارشی سازی | 360 درجه |
| میزان تشخیص | ≥ 99.9٪ |
| نام | Polaris hobit q1s |
|---|---|
| فرکانس ها | 700 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| حامل عملیاتی | 4 حامل |
| برد موثر | 1.5-3 کیلومتر |
| اندازه | 500x340x200 میلی متر |
| حالت متمرکز | اتوماتیک / دستی |
|---|---|
| منبع تغذیه و مصرف برق | قدرت متوسط : 40W/اوج قدرت 60W |
| اندازه | 352 میلی متر × 245 میلی متر × 275 میلی متر |
| وزن | ≤ 8 کیلوگرم |
| دمای کار | -20 ℃ ~ +60 |
| گروه تداخل | 900 مگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| مصرف برق | ≤30 وات |
| ابعاد | 300mm*260mm*140mm |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| توان متوسط | 40 وات |
|---|---|
| حالت متمرکز | اتوماتیک / دستی |
| وزن | ≤ 8 کیلوگرم |
| اندازه | 352 میلی متر × 245 میلی متر × 275 میلی متر |
| پروتکل شبکه | IPv4 ، TCP/IP ، UDP و غیره |