| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| شماره مدل | هابیت SP4 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فراوانی | 800-900MHz ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| دامنه | 3 کیلومتر |
| نام | قطبی هابیت ایستگاه -10 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| اندازه | قطر 400 میلی متر ، ارتفاع 410 میلی متر |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| نام | Polaris Hobit J2 |
|---|---|
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| محدوده | 1-1.5 کیلومتر |
| عمر باتری | 1 ساعت |
| گروه جمینگ | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| نام | Polaris hobit sp! |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| گروههای تشخیص پهپاد | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر |
| شعاع تشخیص | 10 کیلومتر |
|---|---|
| دامنه تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| کتابخانه مدل درون | ≥400 |
| نوارهای فرکانس جامر | 433MHz ، 900MHz ، 1.2GHz ، 1.4GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| بسامد تشخیص | 300MHz-6.2GHz |
|---|---|
| وزن | 25 کیلوگرم |
| فراوانی | 900 مگاهرتز، 1.2 گاهرتز، 1.5 گاهرتز، 2.4 گاهرتز، 5.2 گاهرتز، 5.8 گاهرتز |
| دامنه | 3 کیلومتر |
| ابعاد | 510x510x710mm |
| شماره مدل | Hobit S1 |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| گروه فرکانس جامر | 433MHz 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHZ |
| ارتفاع تشخیص | 0-500 متر |