| نام | Polaris Hobit J7 |
|---|---|
| باند فرکانس | 433MHz ، 900MHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz |
| قابل تنظیم | در دسترس |
| محدوده | 3 کیلومتر |
| اندازه | 440mm*300mm*200mm |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| باندهای تشخیص | 60 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| اندازه بسته بندی واحد | 500 × 500 × 700 میلی متر |
| سرعت هواپیمای بدون سرنشین تشخیص | 0.5m/s ~ 30m/s |
| موقعیت صدا | 0°~360° (آنتن همه جهته) |
| کتابخانه مدل را تشخیص دهید | 400+ |
| نام | Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| تداخل دفاعی | 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| نوع | ردیاب فرکانس رادیویی |
| محدوده | 3 کیلومتر |
| مواد | پلاستیک |
| نام | Polaris Hobit Rd5 |
|---|---|
| باند فرکانس | 300MHz-6GHz |
| مدت زمان کار | ≥1 ساعت |
| گروههای FPV | 300 مگاهرتز -6 گیگاهرتز آنالوگ آواز |
| نوع | آشکارساز فرکانس با 6 قطعه بخش |
| نام | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| محدوده | 3 کیلومتر |
| باند فرکانس | 1.4GHz-6GHz |
| یافتن جهت گیری هواپیماهای بدون سرنشین | حمایت |
| سیستم | پر آب در سیستم |