| محدوده | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300 مگاهرتز -6.2 گیگاهرتز |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| طیف تمرکز | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| میزان تشخیص | ≥99% |
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300 مگاهرتز -6.2 گیگاهرتز |
| فرکانس ها | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| طیف تمرکز | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| میزان تشخیص | ≥99% |
| نام | دامنه هواپیمای بدون سرنشین دستی 1 کیلومتر می تواند هواپیماهای بدون سرنشین FPV را هدف قرار دهد |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 1 کیلومتر |
| حالت هشدارها | هشدارهای صوتی/تصویری |
| عمل | 30 درجه |
| زمان پاسخ | 3 ثانیه |
| نام | 2 کیلومتر دامنه هواپیمای بدون سرنشین دستی Jammer طرح بیرونی سپر شکل را تصویب می کند |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 1-2 کیلومتر |
| آنتن | جهت دار |
| عمل | 30 درجه |
| زمان پاسخ | 3 ثانیه |
| نام | Polaris hobit ds1 |
|---|---|
| محدوده شناسایی | تا 10 کیلومتر |
| پشتیبانی هواپیما | مدل های پهپاد DJI |
| رنگ | سفید |
| ماوایی | 8.5 کیلوگرم |
| نام | ردیاب سیگنال FPV قابل حمل با چمدان دامنه 3 کیلومتر با نوارهای باند کامل می تواند جهت پهپاد را بدست آ |
|---|---|
| باندهای تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| ردیابی qty | 20 هواپیمای بدون سرنشین |
| اندازه | 50mm * 420mm * 220mm |
| زمان کار | 4 ساعت |
| گروه رادار | ایکس |
|---|---|
| پروتکل ارتباطی | UDP |
| نوع | رادار تشخیص پهپاد FPV |
| فاصله تشخیص | ≥5 کیلومتر (هدف معمولی: DJI Phantom 4) |
| جزئیات بسته بندی | جعبه یا جعبه بادوام |
| نام | ردیاب هواپیمای بدون سرنشین ثابت با عملکرد 24/7 ، یافتن جهت با دقت بالا ≤3 درجه و محافظت از IP66 |
|---|---|
| موقعیت صدا | 0°~360° (آنتن همه جهته) |
| موقعیت زمان تازه سازی | ≤30s |
| پردازنده گرافیکی | انویدیا 384 هسته ای |
| شماره تشخیص پهپاد | 150 قطعه پوند |
| تمرکز تشخیص | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| وزن | 136 کیلوگرم |
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر |
| باندهای تشخیص | 60 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| باندهای تشخیص اصلی | 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| سرعت هواپیمای بدون سرنشین تشخیص | 0.5m/s ~ 30m/s |
| دمای کار | -20℃~+55℃ |
| اندازه محصول | 160 × 160 × 420mm |