| محدوده آشکارساز | 10 کیلومتر |
|---|---|
| باندهای تشخیص | باند های کامل FPV ، RF تشخیص 433MHz ، 858GHz ، 915GHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz , DJI Drones ID , D |
| گروههای | 5725-5850MHz、2400-2500MHz٬5150-5250MHz٬860-928MHz٬428-435MHz٬1160-1280MHz٬1560-1620MHz |
| محدوده پارازیت | 3 کیلومتر |
| جهت گیر کردن | بخش 60 درجه / 1 |
| فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 3 کیلومتر |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | با عملکرد RFD و هواپیماهای بدون سرنشین و عملکرد شناسه از راه دور پهپاد |
| به طور همزمان تشخیص | 20 عدد |
| زمان کار | 3-4 ساعت |
| محدوده تشخیص | 3-5 کیلومتر |
|---|---|
| موقعیت هواپیماهای بدون سرنشین | آره |
| پشتیبانی جامر | آره |
| محدوده پارازیت | سفارشی |
| فرکانس تشخیص | 300MHz-6.2GHz FPV ، 433MHz ، 858GHZ ، 915GHZ ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHZ |
| محدوده آشکارساز | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص frenquecy | 300GHZ-6GHz FPV ، 433MHz ، 858GHZ ، 915GHZ ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz , Drones ID از راه دور , Drone |
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر در 3 کیلومتری |
| گروههای | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz، می تواند س |
| جهت گیر کردن | بخش 60 درجه / 1 |
| نام | آشکارساز پهپاد قابل حمل بالا سیگنال های هواپیماهای بدون سرنشین Fpv را تشخیص می دهد و با طراحی کاربرپ |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 3-10 کیلومتر |
| اندازه صفحه نمایش | 7.5 اینچ |
| تشخیص باند فرکانس | 300M-6GHz |
| عمر باتری | ≥6 ساعت |
| نام | ماژول های دفع هواپیمای بدون سرنشین DIN DIL DIL با سرعت بالا می توانند در سیستم ادغام شوند |
|---|---|
| وزن | 3 کیلوگرم |
| مسیر پرواز هواپیمای بدون سرنشین | حمایت |
| محدوده شناسایی | 5 کیلومتر |
| تشخیص زاویه | 360 درجه |
| نام | ثابت 6-10 باند FPV Drone Jammer با آشکارساز هواپیماهای بدون سرنشین و هشدار هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| تعداد آنتن | 6-10 (با توجه به نیاز مشتری) |
| منبع برق | 24 ولت 5 آمپر |
| مصرف برق | 300 وات |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
|---|---|
| کمترین ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| حداکثر تعداد پهپاد | ≧150 عدد |
| پهنای باند طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| تشخیص FPV | سیگنال آنالوگ 300MHz-6.2GHz از هواپیماهای بدون سرنشین FPV |
| نام | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین دستی با عملکرد یافتن جهت می تواند هواپیماهای بدون سرنشین FPV را شناسای |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| اندازه صفحه نمایش | 3.5 اینچ |
| عمر باتری | ≥4 ساعت |
| زمان پاسخ | <5S |
| فرکانس تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6.2 گیگاهرتز |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1-3 کیلومتر |
| موقعیت هواپیمای بدون سرنشین | شناسه هواپیمای بدون سرنشین و کارکرد شناسه از راه دور هواپیمای بدون سرنشین |
| اثبات | IP65 |
| زمان کار | 3-4 ساعت |