| غربالگری همزمان حداکثر تعداد پهپاد | 150 عدد |
|---|---|
| تشخیص FPV | سیگنال آنالوگ 300MHz-6.2GHz از هواپیماهای بدون سرنشین FPV |
| میزان تشخیص | 99.99 ٪ |
| کمترین ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| رمزگشایی | از DJI O4 و از راه دور پشتیبانی کنید |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Networking | Cloud server network multiple devices, remote control through mobile terminal |
| Weight | 136kg |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| Detection Rate | 99.99 % |
| نام محصول | با استفاده از 10 کیلومتر تشخیص 3 کیلومتر رهگیری جهت گیری ضد قطر FPV Jammer 30MHz-6.2GHz ANTI WANTI |
|---|---|
| گروههای تشخیص پهپاد | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| امنیت داده ها | مدیریت گواهینامه و رمزگذاری داده ها برای قابلیت اطمینان داده ها و امنیت |
| محدوده تشخیص | تا 10 کیلومتر |
| تشخیص FPV | سیگنال آنالوگ 300MHz-6.2GHz از هواپیماهای بدون سرنشین FPV |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Detection Rate | 99.99 % |
| Lowest Detection Height | ≤0 meters |
| Jamming Range | ≥ 2km |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| شبکه | شبکه Cloud Server چندین دستگاه ، کنترل از راه دور از طریق ترمینال موبایل |
|---|---|
| نوارهای فرکانس تداخل دفاعی | 900MHz ، 433MHz ، 1.5GHz ، 2.4GHz ، 5.8GHz ، 5.2GHz |
| امنیت داده ها | مدیریت گواهینامه و رمزگذاری داده ها برای قابلیت اطمینان داده ها و امنیت |
| تمرکز تشخیص | 433MHz ، 868MHz ، 915MHz ، 2.4GHz ، 5.2GHz ، 5.8GHz |
| نام محصول | با استفاده از 10 کیلومتر تشخیص 3 کیلومتر رهگیری جهت گیری ضد قطر FPV Jammer 30MHz-6.2GHz ANTI WANTI |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Sizes | 500mm*1500mm |
| Weight | 136kg |
| Decoding | Support DJI O4 And RemoteID |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| نام | Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| گروه FPV | سیگنال آنالوگ 300MHz-6.2GHz از هواپیماهای بدون سرنشین FPV |
| رنگ | سیاه سفید |
| وزن | پایه ماتل و سپر پلاستیکی |
| اندازه | 50mm * 420mm * 220mm |
|---|---|
| فرکانس تشخیص | تمرکز روی 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (با توجه به محیط های مختلف و مدل های هواپیما تفاوت های خاصی وجود خواهد داشت) |
| محل هواپیمای بدون سرنشین | با شناسه پهپاد و عملکرد شناسه از راه دور هواپیمای بدون سرنشین |
| زمان کار | تقریباً 4 ساعت (باتری قابل تعویض و منبع تغذیه خارجی در دسترس است) |
| مدل شماره | هابیت V2 |
|---|---|
| کانال | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دریافت فرکانس | 300MHz-6.2GHz |
| نرخ انتقال | ≥20Kbps |
| ارتفاع تشخیص | ≤0 متر |
| نام | 2.4G 5.8G 5.2GHz BAND BAND HANDHELD DRONE DRONE به سرعت اطلاعات هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی کن |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 1-2 کیلومتر |
| حالت هشدارها | هشدارهای صوتی/تصویری |
| عمل | 360 درجه |
| مواد | آلیاژ تیتانیوم |