| نام | Polaris Hobit S18 |
|---|---|
| جعل GPS | آره |
| باند فرکانس | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز ، تمرکز بر روی 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| بدون سرنشین FPV | سیگنال آنالوگ 300MHz-6.2GHz از هواپیماهای بدون سرنشین FPV |
| محدوده | 10 کیلومتر |
| نام | ردیاب هواپیماهای بدون سرنشین با تشخیص 360 درجه با فناوری تشخیص غیرفعال |
|---|---|
| محدوده شناسایی | 10 کیلومتر |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| حالت شبکه | LAN /WAN |
| رابط API | حمایت |
| نام | Jammer هواپیمای بدون سرنشین ثابت برای نصب مناسب برای کارهای میدانی آسان است |
|---|---|
| محدوده پارازیت | 2 کیلومتر |
| سیستم خنک کننده | فن و سینک حرارتی |
| قابلیت تداخل | 900 مگاهرتز ، 433MHz ؛ 1.5 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز ؛ 5.2 گیگاهرتز |
| دمای عملیات | 20 درجه سانتیگراد -50 درجه سانتیگراد |
| نام | ردیاب هواپیمای بدون سرنشین با قابلیت یافتن جهت دامنه 10 کیلومتر و 3 کیلومتر شش بخش جهت گیری جهت |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر |
| محدوده پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| جهت گیر کردن | 6 بخش |
| گروههای | 5725-5850MHz、2400-2500MHz٬5150-5250MHz٬860-928MHz٬428-435MHz٬1160-1280MHz٬1560-1620MHz |
| محدوده | 5-10 کیلومتر |
|---|---|
| تشخیص FPV | 300MHz-6.2GHz |
| طیف تشخیص | 70 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| طیف foucs | 433MHz 、 868MHz 、 915MHz 、 2.4GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| میزان تشخیص | 99% |
| نام | ردیاب پهپاد با قابلیت یافتن جهت دامنه 10 کیلومتر برای تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین اصلی |
|---|---|
| کل مصرف برق | کمتر از 35W |
| محدوده فرکانس | 70 مگاهرتز تا 6.2 گیگاهرتز |
| اندازه هاست اصلی | 170mm×85mm×55mm (L*W*T) |
| شعاع تشخیص | 2000 متر |
| نام | Polaris hobit p5s |
|---|---|
| باندهای تداخلی | بیشترین هواپیماهای بدون سرنشین 2.4 گیگاهرتز ، 5.8 گیگاهرتز |
| رنگ | آبی |
| اندازه ها | 300mm*260mm*140mm |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| نام | چراغ آشکارساز ضد پهپاد قابل حمل 70MHz-6000MHz که برای یافتن مسیر Uav Fpv و عملکرد موقعیت پهپاد DJI ط |
|---|---|
| محتوای اطلاعات | داده |
| سطح حفاظت | IP65 |
| مصرف برق | ≤100w |
| تعداد تشخیص (به طور همزمان) | ≥40 پهپاد |
| نام | ردیاب پهپاد با قابلیت یافتن جهت دامنه 10 کیلومتر برای تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین اصلی |
|---|---|
| شعاع تشخیص | 5 کیلومتر |
| هواپیماهای بدون سرنشین حداکثر تشخیص | PC120 pcs |
| حالت شبکه | LAN /WAN |
| فرکانس تشخیص | 300M-6GHz |
| نام | ردیاب هواپیمای بدون سرنشین با فناوری نظارت بر طیف فرکانس می تواند از ورود به سیستم پشتیبانی کند |
|---|---|
| شعاع تشخیص | 5 کیلومتر |
| مواد آنتن | فایبرگلاس |
| حالت شبکه | LAN/WAN |
| رابط API | حمایت |